Realizujemy hurtowe zamówienia na import towarów
Sprowadzamy każdy towar na zamówienie klienta

O Nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w imporcie elektroniki, zabawek i artykułów sportowych. Najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja z dokonanego zakupu. Staramy się, by każdy Klient był u nas zadowolony i wrócił na następne zakupy lub powiedział znajomemu o rzetelnej obsłudze z jaką się tu spotkał.
W naszym sklepie możesz liczyć na solidną i FACHOWĄ obsługę.
Żadne Twoje pytanie nie zostanie bez odpowiedzi - w handlu, jak nigdzie indziej, liczy się dialog z Kupującym.
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie i mailowo, a także odwiedzić nas osobiście.
Sprzedawany towar staramy się szczegółowo i wyczerpująco opisać i sfotografować.
Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
Jeśli coś nie jest wystarczająco wyraźnie sfotografowane lub opisane - PYTAJ PRZED ZAKUPEM PRODUKTU - chętnie udzielamy rad.
Pamiętaj, że w naszym sklepie zakupy są BEZPIECZNE.

Partnerzy

PayPal

DPD Poland

Bank Zachodni

Ochrona Prywatności

Prawa autorskie:

  • wszystkie materiały w naszym sklepie, w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność firmy RW IMPORT oraz osób, które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć niezgodnie z opisanymi zasadami na tej stronie. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.
  • wszelkie naruszenie tych praw spowoduje wystąpienie na drogę sądową

Dane osobowe:

  • biorąc udział w naszych aukcjach każdy Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę „RW IMPORT”, niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883), w szczególności na przekazanie jego danych osobowych firmie kurierskiej w celu realizacji wybranej przez Klienta formy wysyłki towaru
  • kupującemu przysługuje prawo do wglądu i poprawiania swoich danych